Haifa Port Company Ltd.
אודות הנמל שער לקוחות שער נוסעים חדשות הנמל מכרזים ודרושים תמיד לשרותכם
דבר המנכ"ל
   
   מנדי זלצמן
המנהל הכללי


 שלום,

שלום, מילת הברכה העתיקה השזורה בכל תפילותינו מבטאת גם היום כמו תמיד את תקוותנו לעתיד טוב יותר, במיוחד עם השלמת תכניות פיתוח והשקעות בסדרי גודל שלא נודעו כמותן מאז הקמת הנמל, תוכניות והשקעות אשר מבססות את נמל חיפה, כאחד הנמלים המודרניים והמתקדמים ביותר באזור כולו, ומעניקות למילת הברכה, ״שלום״, משמעות נוספת, וזאת מתוך הרצון והשאיפה המתמדת להפוך את נמל חיפה לשער הכניסה והיציאה המוביל בכל אזור המזרח התיכון.
פיתוח נמל חיפה מתבצע תוך מודעות לשמירה על איכות הסביבה, ורצון להגברת הירוק בנמל. כל עגורני הנמל ברציפים ובשטחי העורף, מופעלים כיום ע׳״ אנרגיית חשמל נקייה, כולל תופסני המכולות.
החלפנו את מצבת הגוררים הנמליים הישנים ששימשו להובלת מכולות בין הרציף לשטחי האחסנה, בגוררים חדישים העומדים בתקנים האירופאים המחמירים ביותר לפליטת מזהמים ולהפחתת מפלס הרעש.
במסוף הכרמל החדש נבנתה ערוגת אחסון לחומרים מסוכנים המשוכללת מסוגה בעולם. הערוגה כוללת מאצרה לאיגום תוצרי דליפות וחיישנים, שתפקידם לזהות דליפות מבעוד מועד.
מפרץ מוגן, קשר ישיר עם תובלה ימית יבשתית ואווירית, זמינות משאבים, שרות יעיל מתומחר אטרקטיבית, יציבות ביחסי העבודה בין הנהלה לעובדים, הם יתרונות ההופכים את נמל חיפה לנמל השלום.
סיור ברציפי הנמל, במשרדים, בסדנאות האחזקה, בחדרי המחשב, הכספים, השיווק ובמחלקת הים יגלו לעינך את יתרוננו המהותי ביותר, המשאב האנושי של נמל חיפה. מקצועי, רציני, שירותי, מסור וחדור גאווה מקצועית.
המפגש הראשוני של לקוחות מקהילת הסחר הימי עם הנמל ועובדיו הופך תוך זמן קצר לשותפות אמיצה, ורצון הדדי להמשיך ולפעול יחדיו לשינוע בטוח ויעיל של מטענים המתבצע אצלנו במקצועיות תוך הקפדה על מניעת נזקים למטען ולגוף אנייה. כל זאת מתוך הכרה ומודעות לחשיבות לקוחות הנמל.
פעילות הנמל ועובדיו מבוצעת תוך הקפדה על תנאי הבטיחות ודאגה לשלומם של עובדינו, לקוחותינו ומבקרי הנמל ומתן רמת תחזוקה מיטבית לציוד תפעולי נמלי.
יו׳׳ר הדירקטוריון כמו גם יתר חברי הדירקטוריון, מתווים וקובעים את מדיניותה של החברה, ועוקבים מקרוב אחר ביצועי החברה ודואגים לחוסנה, כשטובת החברה וכלכלת מדינת ישראל תמיד עומדים בראש סדר עדיפותם.
מיום 17 לפברואר 2005 פועל נמל חיפה כחברה ממשלתית עצמאית ומתמודד בסביבה תחרותית, המחייבת התמקצעות תמידית וחתירה לשיפור רמת השירות ללקוחות ושביעות רצונם.
השינוי המבני שעבר הנמל מציב בפני הנמל וקהילת הסחר הימי אתגרים רבים ומהווה פתח למיזמים חדשים ומרתקים.
אנו מבטיחים להיות קשובים לצרכי לקוחותינו יותר מתמיד. יחד נמצא את שביל הזהב שיקדם את כולנו למטרות משותפות, לרווחת הנמל, קהילת הסחר הימי וכלכלת מדינת ישראל.

 

                                            בשיתוף פעולה,  
מנדי זלצמן
המנהל הכללי
 

 

   «חזרה שלח לחבר הדפס
נמל חיפה
יום שני, י"ד בסיון תשע"ט
17 יוני 2019
אודות הנמל
דבר המנכ"ל
חזון ויעדי החברה
יתרונות נמל חיפה
מבנה ותפעול הנמל
דרכי גישה לנמל
כתב הסמכה
קוד אתי
הגנה על הסביבה
היסטוריה
העיר חיפה
חופש המידע
תרומה לקהילה
מחשבון מכולות יעודי 2019
מחשבון אגרות כלי שייט 2019
מחשבון מטען כללי 2019
آلة حاسبة لحاويات 2019
תוכנית עבודה
סטטוס אוניות
סטטוס מכולה
דף זמן אמת
חדש! מערכת מבחני בטיחות
מכרזים / المناقصات
דרושים
ספר טלפונים
תחזית מזג-אוויר
גלריית תמונות
סיור וירטואלי
סרטון הנמל
         
דף הבית  I  תנאי שימוש  I  צור קשר  I  מפת האתר  
כל הזכויות שמורות לנמל חיפה © 2012
CYBERSERVE